mojamalafrancja.pl

Popularny blog o grach hazardowych

Betsafe grzech Obżarstwa

POZWÓL SOBIE NA ODROBINĘ PRZYJEMNOŚCI Z NASZYMI PRZEPYSZNYMI OFERTAMI W TYGODNIU #2? SPRAWDŹ NASZE GRZECHU WARTE OFERTY;

  • Czwartek, 14.11 – Pierwszych 200 graczy, którzy między 17:00 – 23:59 CET odgadną Zagadkę znajdującą się poniżej otrzyma 50 Darmowych Spinów w grze, która jest rozwiązaniem zagadki: Zagadka będzie ujawniona o godz. 17:00.
  • Piątek, 15.11 – Nie odgadłeś jeszcze zagadki? Bądź jednym z pierwszych 200 graczy i znajdź swoje 50 darmowe spiny odpowiadając na pytanie dziś między 17:00 – 23:59CET: Zagadka będzie ujawniona o godz. 17:00.
  • Sobota, 16.11 - Weekendowy Turniej z pulą €7777 Dzień 1.
  • Niedziela, 17.11 – Weekendowy Turniej z pulą €7777 Dzień 2.
  • Poniedziałek, 18.11 - Monte Carlo Blackjack Betsafe na Żywo Karty Bonusowe – 22:00 – 02:00am CET.
  • Wtorek, 19.11 – 7% Cashback w Bier Haus.
  • Środa, 20.11 - 100% Reload Bonus do €117.

7 SINS ZASADY I WARUNKI:

Kampania promocyjna jest aktywna między 07.11.2013 godz. 12:00 CET, a 25.12.2013 godz. 23:59 CET.

Bonus Reload:

Aby odebrać bonus, należy dokonać wpłaty w wysokości minimum 30PLN, €15, 15GBP, 15USD, 100 kr, 5 LVL w czasie trwania promocji. Prosimy sprawdź ofertę, aby dowiedzieć się więcej.

Po dokonaniu wpłaty oraz przed rozpoczęciem gry otwórz zakładkę “Dostępne bonusy”, aby aktywować ofertę bonusową.

Bonus zostanie aktywowany poprzez zablokowanie dostępnych środków proporcjonalnie do wysokości dostępnego bonusu.

Bonus depozytowy musi zostać obrócony minimum 35 razy w ciągu 7 dni zanim będzie mógł zostać wypłacony.

Niespełnienie przez gracza warunków obrotu dotyczących bonusu ciągu 7 dni spowoduje utratę bonusu oraz ewentualnych wygranych z niego wygenerowanych.

Bonus Reload może być wykorzystany i obrócony w Kasynie Red, Kasynie Black oraz Mobilnym Kasynie.

Darmowe obroty:

Darmowe obroty muszą zostać odebrane w okresie promocyjnym.

Bonus w postaci darmowych spinów musi zostać obrócony minimum 35 razy w ciągu 3 dni zanim będzie mógł zostać wypłacony.

Niespełnienie przez gracza warunków obrotu dotyczących bonusu ciągu 3 dni spowoduje utratę bonusu oraz ewentualnych wygranych z niego wygenerowanych.

Wygrane z darmowych obrotów mogą być obrócone wyłącznie w Kasynie Red, Kasynie Black oraz Mobilnym Kasynie.

Wpłać i odbierz darmowe spiny:
Należy dokonać wpłaty w wysokości 105PLN i obrócić tą kwotę raz w Kasynie Red, Kasynie Black lub Mobilnym Kasynie w czasie trwania promocji.

Należy dokonać wpłaty w wyznaczonej wysokości oraz obrócić ją co najmniej raz w Kasynie Red, Kasynie Black oraz Mobilnym Kasynie w okresie objętym promocją. Aby dowiedzieć się, jaka jest jej wymagana kwota, sprawdź informacje dotyczące promocji.

Gracze otrzymają należne darmowe spiny zgodnie z informacja podaną w promocji. Obroty są ważne między godz. 16.00CET, a 23.59CET.

Twoje darmowe obroty będą dostępne wyłącznie w wyznaczonych grach zgodnie z informacją podaną w niniejszej promocji.

Cash Back:

Cash back zostanie przyznany od przegranych netto w wyznaczonej grze.

Otrzymasz 7% do maksymalnej kwoty 2300PLN od przegranych w ciągu 72 godzin od zakończenia okresu promocyjnego. Zwrot Cash back jest obliczany w danym dniu promocyjnym.

Cash back zostanie wypłacony w formie bonusu i musi zostać obrócony minimum 35 razy w ciągu 7 dni zanim będziesz mógł dokonać jego wypłaty.

Karty Bonusowe Kasyna Live:
Bonus zostanie przyznany dzień po okazaniu karty bonusowej przy stole Betsafe Live.

Otrzymasz bonus w kwocie okazanej przez krupiera.

Bonus musi zostać obrócony minimum 35 razy w ciągu 7 dni zanim będzie mógł zostać wypłacony.

Bonus Reload może być obrócony w Kasynie Red, Kasynie Black oraz Mobilnym Kasynie.

Karta bonusowa kasyna na żywo może być przyznana graczowi tylko raz.

Aby przeczytać zasady i warunki turnieju, kliknij tutaj i wybierz odpowiedni turniej.

Cotygodniowe Grzechy:
Aby zebrać tygodniowy “grzech”, należy wykonać wyzwanie w okresie promocyjnym.

“Grzech” będzie oferowany co tydzień przz siedem tygodni. Należy zebrać wszystkie siedem “grzechów”, aby zakwalifikować się do turnieju finałowego Grand Finale.

Ogólne zasady i warunki:

Wszystkie wygrane ze środków bonusowych stanowią depozyt bonusowy i nie mogą zostać wypłacone dopóki nie zostaną spełnione warunki obrotu bonusami.

Podczas gry z aktywnym bonusem prawdziwe pieniądze są zawsze odejmowane z konta w pierwszej kolejności.

Gracze z następujących krajów są wyłączeni z oferty bonusowej (z powodu dużej liczby graczy naruszających i nadużywających oferty bonusowe): Chiny, Kanada, Belgia, Grecja, Holandia, Malezja, Rumunia, Portugalia, Ukraina, Cypr, Estonia, Francja, Stolica Apostolska, Hiszpania, Wybrzeże Kości Słoniowej, Kuba, Gujana Francuska, Polinezja Francuska, Grenlandia, Gwadelupa, Martynika, Majotta, Antyle Holenderskie, Reunion, Wyspa Św. Heleny, Wspolnota Terytorialna Saint Pierre and Miquelon, Republika Południowej Afryki, Tajwan, Turcja oraz Wietnam.

Przeczytaj więcej o pełnych zasadach i warunkach dotyczących obrotu bonusami w Kasynie Red tutaj oraz w Kasynie Black tutaj.

Bonusy mogą zostać przekazane jednej osobie tylko JEDEN raz. Rozumie się przez to identyfikowanie osoby poprzez: konto użytkownika, adres zamieszkania, adres e-mail, numer karty kredytowej, adres IP użytkownika ( dotyczy to także adresu IP w przypadku, gdy jest on współużytkowany- w uczelniach wyższych, szkołach, bibliotekach publicznych, miejscach pracy itp.).

Betsafe Zastrzega sobie prawo do dyskwalifikacji gracza w przypadku naruszenia zasad lub oszustwa. W przypadku konfliktu interesów decyzje kierownictwa kasyna są ostateczne.
Betsafe.com zastrzega sobie prawo do prowadzenia zmian i warunków oferty w każdej chwili. Gracz jest zobowiązany do sprawdzania wszelkich zmian i aktualizacji w związku z warunkami oferty.